Automotive


Rozwiązania dedykowane branży

Automotive

Nasza misja to wspieranie rozwoju przemysłu motoryzacyjnego poprzez innowacyjne rozwiązania, które zwiększają efektywność, niezawodność i bezpieczeństwo pojazdów

PFLITSCH blueglobe tri EMC

Rozwój pojazdów komercyjnych z alternatywnymi napędami wymaga bezpiecznych i niezawodnych systemów elektrycznych o wysokim napięciu. PFLITSCH oferuje dławnice kablowe z unikalnym projektem TRI-spring, dostosowane do norm EMC, aby sprostać potrzebom sektora motoryzacyjnego.

Koryta kablowe PFLITSCH to trwałe rozwiązanie dla przemysłu motoryzacyjnego. Wytrzymują duże obciążenia, zapewniają bezpieczeństwo dzięki antypoślizgowej powierzchni oraz są kompatybilne z innymi systemami koryt kablowych PFLITSCH. To idealne rozwiązanie dla zautomatyzowanych zakładów produkcyjnych.

Automatyzacja rośnie w motoryzacji i lotnictwie, upraszczając procesy i zwiększając bezpieczeństwo. Elektronika i sensory potrzebują obudów ochronnych spełniających wymagania mobilnego użytkowania, w tym IP ochrony i odporności na wpływy i wibracje. Obudowy BOPLA dla inżynierii samochodowej nie tylko chronią elektronikę, ale także nadaję urządzeniom wyjątkowego designu.

Obudowy ROSE Systemtechnik dostosowane do potrzeb motoryzacji. Jesteśmy partnerem w rozwiązywaniu problemów i oferujemy indywidualne rozwiązania. Skontaktuj się z nami, aby opracować optymalne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, dbając o środowisko i wspierając elektromobilność. Warto inwestować w infrastrukturę ładowania pojazdów elektrycznych.

Skontaktuj się z nami już dziś!


Automotive to branża zajmująca się produkcją i naprawą pojazdów, w tym samochodów, motocykli, ciężarówek i innych środków transportu. Trzej wyżej opisani partnerzy EX-CON Polska stanowią nieocenione wsparcie dla rozwoju motoryzacji, dostarczając innowacyjnych produktów i rozwiązań, które podnoszą jakość, bezpieczeństwo i efektywność w branży automotive.

PFLITSCH oferuje wysokiej jakości przelotki kablowe EMC, dostosowane do potrzeb sektora motoryzacyjnego, zapewniając nie tylko bezpieczeństwo, ale również zgodność z normami EMC.

BOPLA dostarcza niezawodne obudowy elektroniczne, idealnie nadające się do zastosowań w samochodach i innym sprzęcie mobilnym, zapewniając wysoki poziom ochrony i trwałości.

ROSE Systemtechnik to partner w rozwiązywaniu problemów, oferujący specjalistyczne obudowy dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, co jest kluczowe dla przemysłu motoryzacyjnego.