Nowości

NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu

Nasz produkt miesiąca:

PFLITSCH CLEAN Plus

Dławnice kablowe dla przemysłu spożywczego

CLEAN Plus to grupa dławików kablowych, które PFLITSCH stworzył z myślą o zastawaniach, gdzie higiena odrywa bardzo ważną rolę.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?

Przemysłowe Panele PC

ROSE Eco-Line

Eco-Line to bezwentylatorowy i energooszczędny komputer z panelem dotykowym w najlepszej cenie. Wyrafinowana koncepcja obudowy Eco-Line oferuje bardzo wysoki standard dla surowego środowiska przemysłowego. Osiąga się to dzięki procesorowi Intel Celeron J1900 o poborze mocy zaledwie 10 W i oszczędnym podświetleniu LED. Urządzenia są dostępne jako panel PC lub jako przemysłowe monitor w rozmiarze wyświetlacza 15,6″ (rozmiary specjalne dostępne na zamówienie).

Narzędzia

NIEZBĘDNE DO PRACY

W naszym katalogu można znaleźć narzędzia ręczne, scierne oraz wykorzystywane w technice pomiarowej, mocowaniu i podczas obróbki skrawaniem.

Personalizacja obudów

STANDARDOWE & NA ZAMÓWIENIE

Oprócz zakupu katalogowych obudów przemysłowych i elektronicznych, umożliwiamy przygotowanie produktów specjalnie pod Państwa potrzeby.

W zakres prac dodatkowych wchodzi otworowanie, malowanie, drukowanie laserowe/3D oraz projektowanie produktów od podstaw. Pomożemy stworzyć obudowę wg Państwa projektu- od pomysłu do finalnego produktu.

Projektowanie tras kablowych

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ELEMENTY KORYT KABLOWYCH

W oparciu o szeroki asortyment, jesteśmy w stanie zaprojektować system tras kablowych, odpowiadający Państwa potrzebom.