O nas

POCZĄTEK

Nasza działalność

0d 2005 roku na rynku w Polsce

Firma EX-CON Polska Sp. z o.o. należy do grupy kapitałowej EX-CON East GmbH. Myślą przewodnią firmy od początku jej działalności były bezpośrednie i kompleksowe dostawy elementów z zakresu automatyki przemysłowej, elektroniki oraz elektrotechniki. Oprócz standardowych produktów oferujemy pakiet wielu modyfikacji oraz kompletacji kompatybilnych komponentów, tak aby móc dostarczać jak najpełniejsze rozwiązania.

CEL

Nasza misja

Klienci naszej firmy to specjaliści w zakresie budowy maszyn, integracji elektroniki oraz utrzymania ruchu.

EX-CON Polska Sp. z o.o. chce być uznanym dostawcą w zakresie sprzedaży i dystrybucji wyposażenia w zakresie automatyki przemysłowej, elektrotechniki, elektroniki oraz wsparcia i doradztwa technicznego wraz z kompletacją dostaw. Korzystając z wieloletniego doświadczenia oraz chęci stworzenia długofalowych relacji handlowych, koncentrujemy się na jak najlepszym poznaniu i spełnieniu wymagań naszych klientów.

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR

EX-CON POLSKA SP. Z O.O.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem niemieckich producentów, takich jak PFLITSCH GmbH & Co. KG, Bopla Gehäuse Systeme GmbH, Rose Systemtechnik GmbH, Franz Binder GmbH & Co. KG Electrical Components oraz WISKA Hoppmann GmbH na rynek polski

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?

Najwyższa jakość

DYSTRYBUCJA ELEMENTÓW Z AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ

Poprzez swoje oddziały zlokalizowane w wielu krajach, firma
Ex-Con-East gwarantuje kompleksową obsługę logistyczną oraz techniczną z dystrybucją w Europie Wschodniej.