O nas

POCZĄTEK

Nasza działalność

0d 2005 roku na rynku w Polsce

Firma EX-CON Polska Sp. z o.o. należy do grupy kapitałowej EX-CON East GmbH. Myślą przewodnią firmy od początku jej działalności były bezpośrednie i kompleksowe dostawy elementów z zakresu automatyki przemysłowej, elektroniki oraz elektrotechniki. Oprócz standardowych produktów oferujemy pakiet wielu modyfikacji oraz kompletacji kompatybilnych komponentów, tak aby móc dostarczać jak najpełniejsze rozwiązania.

CEL

Nasza wizja

EX-CON Polska Sp. z o.o. chce być uznanym dostawcą w zakresie sprzedaży i dystrybucji wyposażenia w zakresie automatyki przemysłowej, elektrotechniki, elektroniki oraz wsparcia i doradztwa technicznego wraz z kompletacją dostaw. Korzystając z wieloletniego doświadczenia oraz chęci stworzenia długofalowych relacji handlowych, koncentrujemy się na jak najlepszym poznaniu i spełnieniu wymagań naszych klientów.

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR

EX-CON POLSKA SP. Z O.O.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem niemieckich producentów, takich jak PFLITSCH GmbH & Co. KG, Bopla Gehäuse Systeme GmbH, Rose Systemtechnik GmbH, Franz Binder GmbH & Co. KG Electrical Components oraz WISKA Hoppmann GmbH na rynek polski

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?

Najwyższa jakość

DYSTRYBUCJA ELEMENTÓW Z AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ

Poprzez swoje oddziały zlokalizowane w wielu krajach, firma
Ex-Con-East gwarantuje kompleksową obsługę logistyczną oraz techniczną z dystrybucją w Europie Wschodniej.