Branże

EX-CON Polska to wiodący dostawca elementów do ochrony i instalacji z szerokiego zakresu dziedzin inżynierii mechanicznej, elektrotechniki, automatyki i elektroniki przemysłowej.

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań dla różnorodnych branż przemysłowych, takich jak przemysł wydobywczy, kolejowy, zbrojeniowy, spożywczy, farmaceutyczny, rolny, motoryzacyjny, morski, elektrotechniczny i elektroniczny.

Nasze usługi i produkty są skierowane zarówno do firm produkcyjnych, jak i do działów utrzymania ruchu oraz osób zajmujących się integracją systemów, obróbką maszynową i sprzedażą hurtową komponentów elektronicznych. Działamy jako niezawodny partner, dostarczając wysokiej jakości rozwiązania, które spełniają najwyższe standardy branżowe.

Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów oferujemy kompleksowe rozwiązania, które odpowiadają potrzebom naszych klientów. Nasza oferta obejmuje elementy do ochrony, takie jak dławnice kablowe, koryta i trasy kablowe, peszle i rury osłonowe, puszki połączeniowe, skrzynki zaciskowe, blokady elektromagnetyczne, złącza wielostykowe, obudowy przemysłowe ( w tym ze stali nierdzewnej, poliestrowe, poliwęglanowe)  oraz różnego rodzaju produkty z certyfikatem ATEX do strefy zagrożonej wybuchem.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie inżynierii mechanicznej, elektrotechniki i automatyki. Dzięki naszej wiedzy i kompetencjom jesteśmy w stanie doradzić naszym klientom w wyborze optymalnych rozwiązań, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb i wymagań.

W EX-CON Polska cenimy sobie wysoką jakość obsługi klienta i terminowość dostaw. Stawiamy na profesjonalizm i dbałość o szczegóły, aby zapewnić naszym klientom pełne zadowolenie z naszych usług.

Zapraszamy do współpracy z EX-CON Polska i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów i usług.