Nowości

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu


Nasz produkt miesiąca:

Premiera nowej obudowy!

BOPLA BoVersa, czyli system niewiarygodnie wszechstronny

Cieszymy się ogromnie ogłosić premierę najnowszej obudowy BoVersa, stworzonej przez renomowanego producenta obudów elektronicznych, BOPLA. Ten nowoczesny i innowacyjny koncept obudowy zapewnia elastyczne możliwości stylizacji dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, w tym koncepcję oświetlenia i chłodzenia z myślą o przyszłości

PHOENIX MECANO - złącza typu terminal block

Zabezpieczający zacisk szeregowy - UT 4-PE/HESILA 250 (5X20)

Złącze bezpiecznikowe dźwigniowe, kolor czarny, do wkładek bezpiecznikowych G 5 x 20 mm, z diodą LED do 250 V AC.

Certyfikat Ex IEC IECEx KIWA 14.0014 U
Oznaczanie ATEX - II 3 G Ex ec llC Gc
Zakres temperatur roboczych -60 °C ... 130 °C
Akcesoria ze świadectwem Ex 1205053 SZS 0,6X3,5
3022276 CLIPFIX 35-5
3022218 CLIPFIX 35
Napięcie znamionowe 250 V

SCHMERSAL - windy i ruchome schody

Rozwiązania dla wind i ruchomych schodów

Grupa produktów „Osprzęt do wind” obejmuje urządzenia do wind do różnorodnych zadań, jak np. zabezpieczanie i monitorowanie podszybi,
kabin i pomieszczeń maszynowych. Asortyment produktów obejmuje sterowniki wind, blokady drzwi, wyłączniki piętrowe i wyłączniki precyzyjnego ustawiania, zestyki drzwiowe o wymuszonym rozwarciu, wyłączniki pozycyjne, wyłączniki magnetyczne, systemy alarmowe i bezdotykowy system pozycjonowania USP.

Dławnice kablowe dla przemysłu spożywczego

PFLITSCH CLEAN Plus

Dławnice kablowe dla przemysłu spożywczego

CLEAN Plus to grupa dławików kablowych, które PFLITSCH stworzył z myślą o zastawaniach, gdzie higiena odrywa bardzo ważną rolę.

Ex Stainless-Steel Industry Enclosures

Obudowy przemysłowe ze stali nierdzewnej EX (ATEX)

Obudowy ze stali nierdzewnej ROSE Systemtechnik Ex mają postać wysokiej jakości systemów zgodnych z ATEX i IEC. Oferujemy obudowy w różnych rozmiarach od 100 x 100 x 61 mm do 200 x 600 x 121 mm. Na życzenie klienta wzbogacamy obudowę o wysokiej jakości dławnice kablowe oraz przyciski sterownicze.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?

Przemysłowe Panele PC

ROSE Eco-Line

Eco-Line to bezwentylatorowy i energooszczędny komputer z panelem dotykowym w najlepszej cenie. Wyrafinowana koncepcja obudowy Eco-Line oferuje bardzo wysoki standard dla surowego środowiska przemysłowego. Osiąga się to dzięki procesorowi Intel Celeron J1900 o poborze mocy zaledwie 10 W i oszczędnym podświetleniu LED. Urządzenia są dostępne jako panel PC lub jako przemysłowe monitor w rozmiarze wyświetlacza 15,6″ (rozmiary specjalne dostępne na zamówienie).

Narzędzia

NIEZBĘDNE DO PRACY

W naszym katalogu można znaleźć narzędzia ręczne, scierne oraz wykorzystywane w technice pomiarowej, mocowaniu i podczas obróbki skrawaniem.

Personalizacja obudów

STANDARDOWE & NA ZAMÓWIENIE

Oprócz zakupu katalogowych obudów przemysłowych i elektronicznych, umożliwiamy przygotowanie produktów specjalnie pod Państwa potrzeby.

W zakres prac dodatkowych wchodzi otworowanie, malowanie, drukowanie laserowe/3D oraz projektowanie produktów od podstaw. Pomożemy stworzyć obudowę wg Państwa projektu- od pomysłu do finalnego produktu.

Projektowanie tras kablowych

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ELEMENTY KORYT KABLOWYCH

W oparciu o szeroki asortyment, jesteśmy w stanie zaprojektować system tras kablowych, odpowiadający Państwa potrzebom.