Przemysł maszynowy


Rozwiązania dedykowane branży

Innowacyjne rozwiązania w przemyśle maszynowym

Przemysł maszynowy stanowi największy dział inżynierii mechanicznej i przemysłowej. Jest to niezbędne centrum i ośrodek innowacji globalnej produkcji przemysłowej, wpływający na inne branże przemysłu. Maszyny przemysłowe stanowią podstawę dla licznych ścieżek produkcyjnych, innowacji produktowych i nowych procesów

Systemy operacyjne ROSE Systemtechnik

Stacjonarne systemy operacyjne od ROSE Systemtechnik oferują szerokie możliwości indywidualnego i ergonomicznego projektowania miejsc pracy. Szereg systemów operacyjnych można znaleźć szczególnie w technologii automatyzacji i wszędzie tam, gdzie mają miejsce aplikacje HMI (człowiek-maszyna-interfejs).

Aby móc reagować na Twoje życzenia i wymagania, nasze systemy operacyjne oferują szeroki zakres opcji przetwarzania. Oprócz wyświetlacza, w panelu przednim można zainstalować klawiaturę membranową i kilka przycisków.

ROSE oferuje różnorodne systemy zawieszeń wykonane z aluminium, stali i stali nierdzewnej, które można indywidualnie dostosować do Twoich potrzeb. Dostępne są różne modele z różnym zakresem obciążenia i długością wysięgnika, a także opcje regulacji wysokości


Przemysł maszynowy stanowi największy dział inżynierii mechanicznej i przemysłowej. Jest to niezbędne centrum i ośrodek innowacji globalnej produkcji przemysłowej, wpływający na inne branże przemysłu. Maszyny przemysłowe stanowią podstawę dla licznych ścieżek produkcyjnych, innowacji produktowych i nowych procesów.

Przemysł maszynowy wspieramy nie tylko produktami katalogowymi, ale również przygotowujemy specjalne rozwiązania według projektu klienta.

Systemy Operatorskie do Stref Zagrożonych Wybuchem (EX) VisuNet FLX to kompleksowy zestaw wysoce elastycznych stanowisk operatorskich i systemów monitoringu od firmy Pepperl+Fuchs. Ta platforma jest dostosowana do potrzeb branży petrochemicznej, chemicznej i farmaceutycznej. Dzięki w pełni modularnemu projektowi, rozwiązania HMI można konfigurować w celu maksymalizacji funkcjonalności, a platformę można szybko i łatwo dostosować na miejscu.

Zatwierdzone dla: Strefa 2/22, Klasy I, II, III, Div. 2, obszary niezagrożone.

Aby móc reagować na Twoje życzenia i wymagania, nasze systemy operacyjne oferują szeroki zakres opcji przetwarzania. Oprócz wyświetlacza, w panelu przednim można zainstalować klawiaturę membranową i kilka przycisków.

Wszystkie te rozwiązania HMI mają na celu zwiększenie wydajności, poprawę ergonomii i zapewnienie bezpiecznej pracy w przemyśle maszynowym, gdzie efektywność i niezawodność są kluczowe. Dzięki różnym opcjom dostosowawczym i wsparciu od dostawców, firmy mogą znaleźć rozwiązania odpowiadające ich konkretnej działalności.

Skontaktuj się z nami już dziś!